DÄCKSTOL med FOTPALL, 1920/30-tal.

293496. DÄCKSTOL med FOTPALL, 1920/30-tal.

Lackerad björk. Höj- och sänkbar rygg. Lös dyna.

Bruks och ålderelaterat slitage. Dynan mer sliten på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 831