Turistskedar, ca 41 st.
Mindre fat/coasters, ca 37 st.
Knivar, 6 st.
Diverse pins samt korkar.
Bruksslitage, skador.
Turistskedar, ca 41 st.
Knivar, 6 st.
Diverse pins samt korkar.
Bruksslitage, skador.