RAGNAR PERSON. Porträtt av flicka. Olja på duk, monogramsignerad.

293485. RAGNAR PERSON. Porträtt av flicka. Olja på duk, monogramsignerad.

48 x 38 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 38 cm.

Ragnar Person (1905–1993)

Antal besök: 1 204