BARNVAGN, Emmaljunga, 1900-talets första hälft.

2934799. BARNVAGN, Emmaljunga, 1900-talets första hälft.

Längd 115 cm. Bredd 52 cm. Höjd 95 cm.

Slitage samt mindre skador på kapellet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 300