TAKLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-tal.

293456. TAKLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-tal.

Diameter 38 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 38 cm.

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 776