BOKHYLLOR, 2 st, "Tema", Gillis Lundgren, IKEA, 1950/60-tal.

293446. BOKHYLLOR, 2 st, "Tema", Gillis Lundgren, IKEA, 1950/60-tal.

Teakfaner med svartlackerade luckor. Överdelar med löstagbara hyllplan, nederdelar med dörrar. Bredd per hylla 100 djup ca 24-35, höjd ca 170 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 354