2934256. PERSONVAGNAR, 6 stycken DRG, DB och KPEV, Fleischmann.
DRG bagagevagn, Fleischmann 5055
DRG personvagn, Fleischmann 5058
DRG personvagn, Fleischmann 5059
DB personvagn, Fleischmann 5066
DRG personvagn, Fleischmann 5087
KPEV personvagn, Fleischmann 5801.
Obrukade, förpackningar med slitage och skador.