MINIATYRSYMASKIN/LEKSAKSSYMASKIN, 1900-tal.

2933885. MINIATYRSYMASKIN/LEKSAKSSYMASKIN, 1900-tal.

Gjutjärn och metall.
Längd ca. 29 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutjärn och metall.
Längd ca. 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 538