FIGURIN , porslin, elefant, 1900-talets första hälft.

293385. FIGURIN , porslin, elefant, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 24,5 cm.

Slitage. Öra med avslag/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24,5 cm.

Slitage. Öra med avslag/nagg.

Antal besök: 1 030