KENNETH BÖRJESSON. "I hyllorna", olja på duk, signerad och daterad -88.

293382. KENNETH BÖRJESSON. "I hyllorna", olja på duk, signerad och daterad -88.

55 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 65 cm.

Antal besök: 3 706