SALONGSBORD, Karl Johan, 1800-tal.

293371. SALONGSBORD, Karl Johan, 1800-tal.

Mahogny. Intarsiadekor. Längd 88 + à 20 st, bredd 70, höjd 73 cm.

Fläckar, bruksslitage samt stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872