RING i 18K gulguld besatt med 16 diamanter, Stigbert, Heribert Engelbert AB, Stockholm, 1981.

293365. RING i 18K gulguld besatt med 16 diamanter, Stigbert, Heribert Engelbert AB, Stockholm, 1981.

Ring besatt med 16 små diamanter enligt gravyr 0,16 carat,
Storlek 17/53.
Vikt 1,4 gram.
Stämplad HE, Stockholms stadsstämpel, Kattfot, 18K, G10.
Gravyr 0,16.

Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17/53.
Vikt 1,4 gram.
Gravyr 0,16.

Gravyr.

Antal besök: 1 252