AXEL OLSSON. Etsning, numrerad 41/50.

293362. AXEL OLSSON. Etsning, numrerad 41/50.

12 x 14 cm.

Axel Olsson (1919–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 14 cm.

Axel Olsson (1919–2001)

Antal besök: 842