ARMBANDSUR i stål, Must de Cartier, modell 21, Swiss.

293361. ARMBANDSUR i stål, Must de Cartier, modell 21, Swiss.

Armbandsur i stål. Krona med cabochonslipad blå sten.
Rund boett med arabiska siffror på urtavlan, ringen med romerska siffror.
Diameter ca 30 mm.
Längd (innermått, stängd) ca 16,5 cm.
Märkt Must de Cartier Swiss på urtavlan.
Märkt Must de Cartier 21 Swiss made Water recistant 1330 PL1850104 på baksidan.
Låset märkt Cartier Stainless steel Swiss made.
Ask, skinnpåse, kvitto samt inköpsbevis från Friedrich Juwelier Frankfurt 2008.07.18 medföljer.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30 mm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 2 244