Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
FAT, fajans, "Karneval" Stig Lindberg, Gustavsberg studio.
293300. FAT, fajans, "Karneval" Stig Lindberg, Gustavsberg studio.
15,5 x 15,5 cm.
Slitage, mindre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
15,5 x 15,5 cm.
Slitage, mindre nagg.
Auktionshuset Kolonn
605