FAT, fajans, "Karneval" Stig Lindberg, Gustavsberg studio.

293300. FAT, fajans, "Karneval" Stig Lindberg, Gustavsberg studio.

15,5 x 15,5 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

15,5 x 15,5 cm.

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 690