TAKLAMPA, 1900-talets andra kvartal.

29329. TAKLAMPA, 1900-talets andra kvartal.

Mässing samt kupa i klart och frostat glas. Total höjd ca 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 875