STOL, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark.

293287. STOL, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark.

Teakfanerat böjträ med kromad benställning
Stapelbar
Rygghöjd 76 cm
Etikettmärkt FH Frtiz Hansen, 0765, Made in Denmark
Danskt kontrollmärke.

Bruksslitage, repor
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stapelbar
Rygghöjd 76 cm
Danskt kontrollmärke.

Bruksslitage, repor
Fläckar.

Antal besök: 3 206