GOLVVAS i porslin, 1900-talets första del, Kina.

293257. GOLVVAS i porslin, 1900-talets första del, Kina.

Golvvas i porslin med blåvitt underglasyrmåleri och dekor i form av bland annat musicerande män, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 131