EN ROCHAMP DESIGNERLAMPA OCH EN ANNAN.

2932311. EN ROCHAMP DESIGNERLAMPA OCH EN ANNAN.

Rochamp-lampan har en krombas, med huvudkroppen som eventuellt består av harts och någon form av laminat över en tunn rep/materialdesign. (Höjd 48cm). Tillsammans med en lampa i keramisk stil (Höjd 46cm). (2).

Lätt allmänt slitage, säljs i otestat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 464