ERIK OLSON. Komposition med duva och rosor. Färglitografi, signerad 1978 épreuve d'artiste.

293229. ERIK OLSON. Komposition med duva och rosor. Färglitografi, signerad 1978 épreuve d'artiste.

38 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 841