LARS NORDSTRÖM. OLJA PÅ DUK, signerad.

2931948. LARS NORDSTRÖM. OLJA PÅ DUK, signerad.

Bildmått: ca 49x60cm.
Rammått: ca 64x74,5cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: ca 49x60cm.
Rammått: ca 64x74,5cm.

Bruksskick.

Antal besök: 380