SOFFBORD, rokokostil, 1900-tal.

293159. SOFFBORD, rokokostil, 1900-tal.

Längd 94, bredd 55, höjd 37 cm.

Slitage på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på skivan.

Antal besök: 753