LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Jens Quistgaard, Danmark, 1950/60-tal.

293122. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Jens Quistgaard, Danmark, 1950/60-tal.

Stämplade Dansk design Danmark JHQ.
Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 257