REKLAMSKYLT, "Findus köttsoppa", 1900-talets mitt.

2931008. REKLAMSKYLT, "Findus köttsoppa", 1900-talets mitt.

Inramad plansch. 100x60 cm.

Ovandel med partier med slitage/mindre skador. Vita ytor något missfärgade.

Tema

Månadsauktion augusti

Gör en kostnadsfri värdering!

Inramad plansch. 100x60 cm.

Tema

Månadsauktion augusti

Antal besök: 727