KISTA, 1800-tal.

KISTA, 1800-tal.
2930377. KISTA, 1800-tal.

Handtag i metall.
Längd ca 56 cm, bredd ca 34 cm, höjd ca 35 cm.

Ålders- och bruksslitage, avslag, sprickor, repor, trasigt tyg inuti.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2930377. KISTA, 1800-tal.

Handtag i metall.

Nycklar saknas.

Antal besök: 260