SÄNG/AVLASTNINGSBORD.

SÄNG/AVLASTNINGSBORD.
2930164. SÄNG/AVLASTNINGSBORD.

Höjd ca 56 cm
Bredd ca 55 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 56 cm
Bredd ca 55 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 413