MEXIKANSK KOSNTNÄR. Paradislandskap, folkkonst, bemålad papier-maché, signerad Mexico B Nuño.

2929815. MEXIKANSK KOSNTNÄR. Paradislandskap, folkkonst, bemålad papier-maché, signerad Mexico B Nuño.

Mått: ca 92 x 142 cm.

Kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 92 x 142 cm.

Kantskador.

Antal besök: 460