EN DAM SILVER COMPACT OCH EN SILVER COLIBRI BORDSLÄNDARE.

2929775. EN DAM SILVER COMPACT OCH EN SILVER COLIBRI BORDSLÄNDARE.

den kompakta med motorvänd dekoration, stämplad för Birmingham 1941, tändaren för Birmingham 1968, 7cm hög.

Kompakt fin, repor till lättare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 328