DESSERTSKEDAR, 12 st, silver, Engelsk snäck Queens patterna, Freddrik & Wilhelm Zethelius Stockholm 1840/42.

292941. DESSERTSKEDAR, 12 st, silver, Engelsk snäck Queens patterna, Freddrik & Wilhelm Zethelius Stockholm 1840/42.

Längd ca 14 cm.
Total vikt ca 305 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 14 cm.
Total vikt ca 305 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 070