ÖRHÄNGEN, ETT PAR.

ÖRHÄNGEN, ETT PAR.
2929198. ÖRHÄNGEN, ETT PAR.

18k guld, vart och ett med tre fasettslipade gula topaser, fattade i 14k guld, med bakstycken av 18k guld, höjd 27 mm, vikt 5,1 gram.

Bruksslitage, topaser med några små skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2929198. ÖRHÄNGEN, ETT PAR.

Antal besök: 687