VASER, 3 st, underfångsglas, 1900-tal.

292917. VASER, 3 st, underfångsglas, 1900-tal.

Osignerade. Höjd 18-22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerade. Höjd 18-22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 398