ROGER VUILLEM. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad.

292911. ROGER VUILLEM. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad.

ca 42 x 56 cm.

Pannå med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 42 x 56 cm.

Pannå med smärre skador.

Antal besök: 710