JOHN HAAVS-JOHNSON. Stadsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -53.

292901. JOHN HAAVS-JOHNSON. Stadsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -53.

41 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 33 cm.

Antal besök: 1 080