SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.

292900. SLAGBORD, 1900-talets andra hälft.

Längd 90 bredd 64 höjd 72 cm, total bredd ca 180 cm inkl slag.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 545