HALSKEDJA samt ÖRHÄNGE med sötvattenspärlor.

292864. HALSKEDJA samt ÖRHÄNGE med sötvattenspärlor.

Örhänge, ett par, droppformade pärlor. Längd 22 mm.
Halskedja med 9 st odlade sötvattenpärlor, Spänne format som hjärta. Längd 43 cm.
Total vikt 11 gram.

Bruksskick.
Ostämplade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 11 gram.

Bruksskick.
Ostämplade.

Antal besök: 1 019