VÄGGSKULPTUR, Bror Bonfils, Danmark, 1900-talets mitt.

292825. VÄGGSKULPTUR, Bror Bonfils, Danmark, 1900-talets mitt.

Ca. 23 x 23 cm.

Stråhatt med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23 x 23 cm.

Stråhatt med slitage.

Antal besök: 2 501