Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Övrigt
VÄGGSKULPTUR, Bror Bonfils, Danmark, 1900-talets mitt.
292825. VÄGGSKULPTUR, Bror Bonfils, Danmark, 1900-talets mitt.
Ca. 23 x 23 cm.
Stråhatt med slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 23 x 23 cm.
Stråhatt med slitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 271