CAFÉSET, 4-delar, smide, 1900-tal.

2927575. CAFÉSET, 4-delar, smide, 1900-tal.

Rygghöjd 94 cm,
Lampans höjd 195 cm.

Rostangrepp, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 94 cm,
Lampans höjd 195 cm.

Rostangrepp, slitage.

Varberg Auktionskammare
Antal besök: 573