GOLVLAMPA i mässing, 2-armad, 1900-talets andra hälft.

292739. GOLVLAMPA i mässing, 2-armad, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa med ställbara samt höj och sänkbara armar.
Högsta höjd ca 170 cm.
Minsta höjd ca 127 cm.

Ej ej funktionstestad.
En tändningknapp saknas.
Slitage.
Anluppen, bucklor. repor.
Skärmar med fläckar.
Svår att höja och sänka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 170 cm.
Minsta höjd ca 127 cm.

Ej ej funktionstestad.
En tändningknapp saknas.
Slitage.
Anluppen, bucklor. repor.
Skärmar med fläckar.
Svår att höja och sänka.

Antal besök: 1 948