SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

292734. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Två klaffar. Dekor med intarsia. Beslag av gulmetall. Längd 87, höjd 82 cm.

Slitage, en skruv saknas mellan stativ och översta nivån.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 691