KANDELABER SAMT BORDSUR , porslin, 1900-tal.

292724. KANDELABER SAMT BORDSUR , porslin, 1900-tal.

Bordsur höjd 48 cm. Kandelaber höjd 40 cm.

Omfattande skador. En arm limmad på bordsuret. Avslag på fingrar och blommor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 041