BROSCHER 2 st, 14k respektive 18k guld, 1900-talets första hälft.

292709. BROSCHER 2 st, 14k respektive 18k guld, 1900-talets första hälft.

Längd ca 3,8 cm.'
18k guld vikt 1,9 gram
14k guld vikt 1,5 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 3,8 cm.'
18k guld vikt 1,9 gram
14k guld vikt 1,5 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 642