DIVERSE METALLFÖREMÅL, bland annat koppar och mässing, 18/1900-tal.

292706. DIVERSE METALLFÖREMÅL, bland annat koppar och mässing, 18/1900-tal.

Mortlar, kaffekannor, skålar m.m.

Bruksslitage. skador. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 559