Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGSPEGEL, trä, förgylld, 1900-talets andra hälft.
292696. VÄGGSPEGEL, trä, förgylld, 1900-talets andra hälft.
72 x 53 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 53 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
610