DOCKSKÅPSMÖBLER samt DOCKSÄNG, metall, 1900-talets första hälft.

292663. DOCKSKÅPSMÖBLER samt DOCKSÄNG, metall, 1900-talets första hälft.

9 delar dockskåpsmöbler, bord höjd ca 4,5 cm.
Docksäng, ihopfällbar, längd ca 21 cm.

Slitage, enstaka skador, böjda delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 428