SPJUTSPETS, Asien. KNIV. 1800-tal.

2925864. SPJUTSPETS, Asien. KNIV. 1800-tal.

Spjutspets längd cirka 49 cm, senare skaft.
Kniv längd cirka 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kniv längd cirka 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 377