FLASKA i porslin med bricka och 6 glas, 1900-tal.

292573. FLASKA i porslin med bricka och 6 glas, 1900-tal.

"Supgubbe" med 6 snapsglas på bricka
Flaska, höjd 21 cm
Stämplad Import.

Bruksslitage
Huvud med avslag på glasyr i ansiktet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaska, höjd 21 cm
Stämplad Import.

Bruksslitage

Antal besök: 2 607