PARTI SILVER, bestick i varierande modeller och tillverkare, 1800-tal.

292524. PARTI SILVER, bestick i varierande modeller och tillverkare, 1800-tal.

Bestående av bla strösked längd 19 cm
Total vikt ca 355 g.

Slitage, repor, bucklor och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 355 g.

Antal besök: 549