BOKSKÅP, 1800-talets första hälft.

292503. BOKSKÅP, 1800-talets första hälft.

Höjd 199 cm, bredd 115 cm, djup 51 cm.

Åldersslitage, smärre fanerskador, obetydligt maskstunget. Senare glas. Knopparna högst upp i hörnen är senare.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 904