STRINGHYLLA, björk, golvmodell, 2000-tal.

292496. STRINGHYLLA, björk, golvmodell, 2000-tal.

Fyra vitlackerade golvgavlar, höjd 200 cm, samt 12 hyllplan i björk, 78x30cm.

Obetydligt slitage. Enstaka smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 591